Úvod » Novinky

Představení soupeřů a předsezónní rozhovor s kapitánem Kubou Reichmannem

publikováno 04.09.2014 (aktualizováno 06.09.2014)

Představení soupeřů pro sezónu 2014/2015 a rozhovor s kapitánem týmu Kubou Reichmannem o situaci v našem týmu před novou sezónou

Představení soupeřů pro sezónu 2014/2015

V příští sezóně 2014/2015 potkáme 5 týmů, se kterými jsme se utkali v minulé sezóně, dále se střetneme se 3 týmy, které postoupily z 2. třídy a naši "A" skupinu doplní tři týmy, které v minulé sezóně hrály ve vedlejší skupině "B".  Údaje za jednotlivými týmy se týkají minulé sezóny.

Božolé VS – 1.třída, skup. A; 3. místo; vzájemné zápasy: 7:2 V, 2:4 P

CFC Jack Daniels Letňany – 1. třída, skup. A; 7. místo; vzájemné zápasy: 2:6 P, 5:2 V

Frankie A - 1. třída, skup. A; 4. místo; vzájemné zápasy: 9:3 V, 8:4 V

Gusanos Rojos – 1. třída, skup. B; 9. místo

Marťans FC – 2. třída, skup. B; 1. místo (POSTUP)

PE3NY FC – 2. třída, skup. V; 1. místo (POSTUP)

PedF Praha FT B - 2. třída, skup. A; 1. místo (POSTUP)

Real 8 FC - 1. třída, skup. B; 7. místo

Vendetta - 1. třída, skup. A; 10. místo; vzájemné zápasy: 9:4 V, 12:2 V

WarriorS FC - 1. třída, skup. A; 9. místo; vzájemné zápasy: 3:4 P, 5:4 V

Za zenitem 00 1.FC – 1. třída, skup. B; 5. místo

Předsezónní rozhovor s kapitánem týmu Kubou Reichmannem

1. Kapitáne, jak jsi byl spokojený s minulou sezónou, kde jsme obsadili výborné druhé místo?

Nadmíru! Sezona vyšla nad plán. S druhým místem jsem velmi spokojený a s předváděnou hrou také. Holota si v naší soutěži vytvořila vlastně svoji ligu, takže se dá říct, že jsme se ve zbytku světa umístili na prvním místě.

2. Jaké hráče bys chtěl za uplynulý ročník vyzdvihnout?

Jako už tradičně musím začít od Ondry. Bez jeho výkonů v bráně bychom těžko byli tam, kde jsme. Jinak jsme loni podávali tradičně hlavně týmové výkony a v každém zápase zazářil někdo jiný. Není hráč, se kterým bych byl nespokojený, a to je důležité.

3. Jak jsi byl spokojený s novou posilou do útoku Petrem Sýkorou, a co říkáš na působení Tomáše Paszyce v pozici hrajícího marketingové ředitele?

S Petrem jsem spokojený. Zatím odehrál jen několik zápasů a ještě trošku hledá futsalové návyky, ale to je otázka času a odehraných utkání. Určitě je v něm veliký potenciál a jsem moc rád, že ho v týmu máme! Působení Tomáše v našem týmu je jen dalším důkazem naší skvělé přestupové politiky. Na hřišti je to tradičně jeden z nejlepších hráčů, jeho přístup a nasazení je příkladné a to, jak se stará o marketing klubu je také skvělé. Výborná práce!

4. V jakém složení nastoupíme do příští sezóny? Dají se očekávat nějaké změny?

Složení týmu se nemění od konce minulého ročníku. Jediným problémem bude další působení Karla Turečka, protože se  mu futsal kryje s první ligou Hanspaulky, takže pravděpodobně  odehraje pouze pár zápasů. Jinak bychom snad měli být kompletní, otázka je, jaký bude zdravotní stav brankáře Ondry Vosky, ale tuto situaci řešíme a zatím nemůžu poskytnout bližší informace…

5. S jakými ambicemi nastoupí náš tým v pondělí 8. 9. do nové sezóny 14/15?

Po minulém ročníku, kdy jsme skončili druzí, by měl být cíl jednoznačný, tedy titul. Já bych ale zůstal při zemi. Pokud se umístíme v první trojce, budu rozhodně spokojený. Skupinu máme tradičně velmi vyrovnanou a budou rozhodovat maličkosti, docházka a aktuální forma. Znovu říkám, že my se chceme na hřišti hlavně bavit.

Zhodnocení minulé sezóny 2013/2014:

Naše nová internetová prezentace na sociálních sítích: